1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. vlatkorun
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,926
 2. zokipp
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,668
 3. vlatkorun
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,359
 4. Ficiani
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,465
 5. bobmkd
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,457
 6. Alexandar
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,451
 7. koki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,368
 8. Megatron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,345
 9. Software
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,313
 10. RagingDemon
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,288
 11. skullmonkey
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,156
 12. boban984
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,953
 13. Sasuke
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,932
 14. janedrakul
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,880
 15. Daki4ko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,790
 16. artweb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,712
 17. Ceco
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,651
 18. kresarian
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,465
 19. -vd-
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,375
 20. maximilian
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,356
 21. ZzzzZzzz
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,304
 22. Ajvio
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,263
 23. staki
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,224
 24. skullmonkey
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,202
 25. mimica
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,196

Опции за прикажување на темите

Вчитување...