1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. bobmkd
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,599
 2. vlatkorun
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  5,035
 3. Pulse
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,824
 4. skullmonkey
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,295
 5. skullmonkey
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,547
 6. skullmonkey
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,261
 7. RagingDemon
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,391
 8. ivan_wolf
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,617
 9. Cair
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  789
 10. mimica
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,298
 11. vlatkorun
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,604
 12. maximilian
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,434
 13. alexandar11
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,090
 14. boban984
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,013
 15. Megatron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,397
 16. Fatal1ty_
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,074
 17. DEXTER
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,111
 18. Alexandar
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,530
 19. -vd-
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,451
 20. ZzzzZzzz
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,370
 21. Forumko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,857
 22. Daki4ko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,861
 23. Gixxer
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,464
 24. staki
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,336
 25. Software
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,495

Опции за прикажување на темите

Вчитување...