1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. petar.bt
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,732
 2. TheOracle
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,259
 3. milevskiz
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,324
 4. suli
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,100
 5. nicky
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,405
 6. kapkavino
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,643
 7. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,296
 8. petar.bt
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,965
 9. MetalGear
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,277
 10. Megatron
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,315
 11. velestrumf
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,300
 12. bobanmak
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,839
 13. Fant0m
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,392
 14. tonk@
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,268
 15. mac-ufs
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,739
 16. mac-ufs
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,317
 17. mac-ufs
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,615
 18. kapsarovb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,777
 19. vetarvomagla
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,700
 20. Daki4ko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,751
 21. boban984
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,919
 22. Alexandar
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,406
 23. marst194
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,291
 24. Forumko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,758
 25. Forumko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,202

Опции за прикажување на темите

Вчитување...