1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. jovankaramac
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  436
 2. undergrounde
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  502
 3. Avid
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  683
 4. skullmonkey
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,295
 5. Steff_Maja
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  325
 6. GoCe_
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  511
 7. katerina87
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  572
 8. Pulse
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,395
 9. Astro
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  594
 10. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,451
 11. mimica
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,053
 12. koki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,264
 13. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,677
 14. pedro:)
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,641
 15. kresarian
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,316
 16. Software
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,015
 17. caki
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,932
 18. icka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,944
 19. vlatkorun
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,232
 20. DrMTR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,945
 21. stranger777
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,746
 22. Ficiani
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,314
 23. janedrakul
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,745
 24. Ajvio
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,189
 25. artweb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,656

Опции за прикажување на темите

Вчитување...