Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S

Дискусија и помош во врска со сите видови бази на податоци.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. skullmonkey
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  682
 2. Steff_Maja
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  224
 3. GoCe_
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  370
 4. katerina87
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  453
 5. Pulse
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,112
 6. Astro
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  466
 7. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,223
 8. mimica
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,776
 9. koki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,015
 10. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,547
 11. pedro:)
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,536
 12. kresarian
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,189
 13. Software
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,494
 14. caki
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,823
 15. icka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,822
 16. vlatkorun
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,857
 17. DrMTR
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,792
 18. stranger777
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,625
 19. Ficiani
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,986
 20. janedrakul
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,576
 21. Ajvio
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,040
 22. artweb
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,443
 23. D3N1EL
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,645
 24. Sasuke
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,529
 25. vlatkorun
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,701

Опции за прикажување на темите

Вчитување...