1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mac OS

Mac OS 7/8/9, Mac OS X, Darwin...

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. vladealfagv
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  8,681
 2. Petarys
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  390
 3. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  498
 4. Pilsator
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  318
 5. almostanangwl
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  297
 6. Futurelakimens
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  2,286
 7. KarajanN
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  459
 8. prichina
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  720
 9. aleksuperior
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  673
 10. svetot
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  27,263
 11. Kokolo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  408
 12. Vampo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  320
 13. everest
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  743
 14. рекс
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,039
 15. Aleksandar Dodevski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  650
 16. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  806
 17. D3N1EL
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,181
 18. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,021
 19. aleksuperior
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,536
 20. voah
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  19,750
 21. everest
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,577
 22. damil
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,899
 23. ikeyaro
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,580
 24. daceee90
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,017
 25. antonio005
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,972

Опции за прикажување на темите

Вчитување...