1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Dinamit
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  825
 2. tomi
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  5,901
 3. Phenomen2
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,123
 4. B.Nikolov
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  924
 5. psyside
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,412
 6. Laik_sk
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,565
 7. marv
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,097
 8. BojanTweener
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  557
 9. kakalo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  719
 10. Xanidrar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  605
 11. hebocig
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,814
 12. MetalGear
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  644
 13. bizmak
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  570
 14. Software
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  948
 15. Kapkata
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,162
 16. sasemkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  794
 17. Pece Naumoski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  676
 18. psyside
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,174
 19. Mr.Jack
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,133
 20. Oktar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  582
 21. Даниел Калевски
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  445
 22. mvg777
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  515
 23. HardCorec
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  555
 24. HoLfElDeR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  932
 25. Pane24
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  598

Опции за прикажување на темите

Вчитување...