1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. corpz
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,364
 2. Кристијан Про
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,589
 3. Jedah
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  660
 4. crcic
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  489
 5. AleksandarCaki
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  444
 6. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,127
 7. ilakis
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  806
 8. stefan_mkd
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  895
 9. HEPBO3HA
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  410
 10. Balanar
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  878
 11. xenon
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,016
 12. Corba
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  8,372
 13. Metuzalem
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  936
 14. FiC DoGG
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,637
 15. skullmonkey
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  811
 16. #samurai#
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  4,032
 17. Cipher1
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  792
 18. stranger777
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,910
 19. Jovicarot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  712
 20. FLEGMA
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,387
 21. aleksuperior
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  455
 22. makedonce
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  11,020
 23. gdamjan
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,060
 24. Pulse
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  570
 25. nikola_sk1987
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,880

Опции за прикажување на темите

Вчитување...