1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Acko93
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  755
 2. omegaRED
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  13,669
 3. AndrejGagale
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,198
 4. gligorr
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  565
 5. philldm
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  461
 6. smole
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,195
 7. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  293
 8. Necromancer
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,493
 9. sasemkd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  588
 10. toplel
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,273
 11. Martinj90
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  857
 12. FLEGMA
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  468
 13. sasemkd
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  501
 14. Macedonian97*
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  436
 15. gokica
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,653
 16. comakot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  580
 17. toplel
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  253
 18. shapeless
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  555
 19. Cevi
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  655
 20. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  475
 21. skullmonkey
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  868
 22. smole
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  5,340
 23. mkiptv
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  529
 24. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  489
 25. DrMTR
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  730

Опции за прикажување на темите

Вчитување...