1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. ARMac
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,451
 1. tomi
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  16,986
 2. omegaRED
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  13,324
 3. demijan
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  13,183
 4. selanec81
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  12,929
 5. makedonce
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  11,012
 6. DaDo|BT
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  9,336
 7. skullmonkey
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  9,289
 8. Bubache
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  8,516
 9. Corba
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  8,369
 10. HijackHacker
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  8,256
 11. eX3v1l
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  7,665
 12. burglar
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  6,923
 13. goran44o
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  6,630
 14. Tunas
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  6,566
 15. valtondervishi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  6,368
 16. vlatkorun
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  6,090
 17. dimeski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,040
 18. D_monster
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5,971
 19. tomi
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  5,956
 20. sasemkd
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  5,899
 21. ''TcM>>
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  5,890
 22. Niki
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  5,530
 23. ztip
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  5,443
 24. Jas
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  5,346
 25. zokipp
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  5,157

Опции за прикажување на темите

Вчитување...