1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. ARMac
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,460
 1. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  323
 2. Pane24
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  276
 3. paraglajder
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  219
 4. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,084
 5. ARMac
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  685
 6. alexandar11
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  184
 7. oneye
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  337
 8. ARMac
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  240
 9. oneye
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  173
 10. AndrejGagale
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,903
 11. Feelyo
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  230
 12. philldm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  424
 13. oneye
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  351
 14. AndrejGagale
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,064
 15. gligorr
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  511
 16. philldm
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  427
 17. skullmonkey
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  1,639
 18. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  258
 19. FLEGMA
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  427
 20. toplel
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,155
 21. eX3v1l
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  858
 22. Martinj90
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  771
 23. smole
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,132
 24. Macedonian97*
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  400
 25. sasemkd
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  463

Опции за прикажување на темите

Вчитување...