1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. ARMac
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,484
 1. Niki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,967
 2. filipvselena
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,392
 3. Chejo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,273
 4. Alexandar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,499
 5. Niki
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,559
 6. bons
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,194
 7. Fatal Error
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,285
 8. HocusPocus
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,693
 9. za_register
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,245
 10. Niki
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,585
 11. kole
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,929
 12. pande2007
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,542
 13. Rusin
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  4,876
 14. loris
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,129
 15. Mao
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,246
 16. StenmarC
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,936
 17. Jas
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,182
 18. trales
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,744
 19. vlatkorun
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,061
 20. Niki
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,647
 21. igorkrst
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,508
 22. GokoMKD
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,206
 23. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,322
 24. urbann
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,406
 25. G.P
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,629

Опции за прикажување на темите

Вчитување...