1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

LAN // WAN // MAN // PAN // CAN

Зборувајте за LAN, WAN, MAN и сите други видови на мрежи, нивен софтвер, хардвер, конфигурација и слично.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ARMac
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,721
 1. Антониј.К
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  570
 2. viksa86
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,972
 3. Deksa
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  698
 4. SonicMK
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  322
 5. mkextremer
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  959
 6. makedonce
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  11,835
 7. Kaurex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,010
 8. smole
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,144
 9. JellyfitzDMT
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  1,328
 10. Lazarko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  966
 11. spiritBreaker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  224
 12. stefan_off
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  299
 13. xenon
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,313
 14. 1s3ct0wN
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,212
 15. demijan
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  16,727
 16. vladimir171
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,284
 17. qemal
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,528
 18. paraglajder
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,383
 19. barney
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  320
 20. #samurai#
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,820
 21. AstroBoy
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,089
 22. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  578
 23. Pane24
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  469
 24. paraglajder
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  436
 25. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,619

Опции за прикажување на темите

Вчитување...