1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Криптографија // Стеганографија // Енкрипција

Дискусија за разни видови прикриени комуникации и енкрипција на фајлови.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. moongose
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,133
 2. darkkiler
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  3,112
 3. Dingo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,366
 4. dimsa
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  12,543
 5. linuxmk
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,285
 6. marmakar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,753
 7. imperial
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,579
 8. IntelAmd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,927
 9. Problemo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,585
 10. ARMac
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4,798
 11. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,432
 12. ufs
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,941
 13. intimos
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  7,338
 14. Ceco
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,984
 15. Lo6ko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,237
 16. vbasic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,487
 17. *Cryptex*
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  10,915
 18. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,380
 19. Nikito
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  7,139
 20. Zero_CooL
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,266
 21. Steff_Maja
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,726
 22. stefan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,860
 23. Xenor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,039
 24. MOPKOB
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  3,461
 25. sergio
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,844

Опции за прикажување на темите

Вчитување...