1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Конзоли

Дискусии за PS 2 и 3, Wii, Xbox + 360 и сите останати конзоли.

 1. SONY

  Дискусија за SONY конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, PSP, Vita
  Теми:
  9
  Мислења:
  1,151
  Последно: Playstation 5 Psycore, 2 Јули 2020 во 13:01
 2. Microsoft

  Дискусија за Microsoft конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - Xbox, Xbox 360, Xbox One
  Теми:
  8
  Мислења:
  156
  Последно: Xbox One дискусија ARMac, 30 Јуни 2020 во 02:21
 3. Nintendo

  Дискусија за Nintendo конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - Nintendo Switch™, NES, SNES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Wii, Wii U, Game & Watch, Game Boy, Virtual Boy, Game Boy Advance, Nintendo DS, Nintendo 3DS
  Теми:
  3
  Мислења:
  56
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. september1844
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  475
 2. dextermkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  246
 3. Karrix
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  424
 4. Nipsta
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,218
 5. airdare
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,124
 6. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  209
 7. DelphiUser
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  591
 8. DelphiUser
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  281
 9. toshex
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,526
 10. Venom46
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,608
 11. Todor Krstev
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,338
 12. rozitakostadinoska
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  5,192
 13. Vaserus
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  5,417
 14. toshex
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,264
 15. Mihail Krstevski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  492
 16. crcic
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,783
 17. DelphiUser
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  418
 18. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  278
 19. skullmonkey
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  3,367
 20. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  305
 21. Geek64
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  239
 22. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  641
 23. Глупав
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  519
 24. Alexman46
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  634
 25. Турќин
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  476

Опции за прикажување на темите

Вчитување...