• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Конзоли

Дискусии за PS 2 и 3, Wii, Xbox + 360 и сите останати конзоли.

SONY

Дискусија за SONY конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, PSP, Vita
Теми
15
Мислења
3,3K

Microsoft

Дискусија за Microsoft конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - Xbox, Xbox 360, Xbox One
Теми
10
Мислења
449

Nintendo

Дискусија за Nintendo конзоли,игри, дополнителна опрема и сервиси - Nintendo Switch™, NES, SNES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Wii, Wii U, Game & Watch, Game Boy, Virtual Boy, Game Boy Advance, Nintendo DS, Nintendo 3DS
Теми
7
Мислења
96
Теми
7
Мислења
96
Одговори
25
Прегледи
2K
Одговори
3
Прегледи
853
Одговори
25
Прегледи
2K
Избришан член 18474
И
Одговори
7
Прегледи
727

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42.990
Мислења
890.432
Членови
31.720
Огласи
227
Најнов член
Kristijan777
На врв Дно