1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Конфигурации

Се за конфигурации,помош,мислења,најдобри производи...

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Tobey
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,930
 2. psybaron
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  927
 3. turbiny
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,039
 4. Cyb3rAng3l
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,290
 5. steelseries
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  921
 6. srle89
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  771
 7. DAoliHVAR
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  836
 8. turbiny
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,194
 9. BlueBaron
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  738
 10. Enigma
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,071
 11. Luki Junior
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,082
 12. n0thingsony
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,254
 13. Abovelife
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  481
 14. Necromancer
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  4,909
 15. TONI96
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,004
 16. Zeem
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,179
 17. Kolevski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,209
 18. krashot
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,096
 19. Ticklah
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,052
 20. Andreevski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,196
 21. Balanar
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,854
 22. Mayson
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,117
 23. bobipp
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  511
 24. Enigma
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  528
 25. boriseto
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  782

Опции за прикажување на темите

Вчитување...