1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Конфигурации

Се за конфигурации,помош,мислења,најдобри производи...

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. kheda
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,179
 2. ntb91
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  443
 3. DACIA
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  550
 4. hemicharot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  726
 5. theee
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  839
 6. DACIA
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  618
 7. Ronnn
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  1,831
 8. Ficiani
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  294
 9. tnvski
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  838
 10. Mao
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  813
 11. LeRade
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  426
 12. Enigma
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  768
 13. Ronnn
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  726
 14. Borsa
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,380
 15. aleksandardespotovikj
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  644
 16. TheGamerTeacher
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  848
 17. TheGamerTeacher
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,776
 18. TheGamerTeacher
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,739
 19. gOJDO
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  3,744
 20. Дарко Крушјановски
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  886
 21. gokica
  Одговори:
  194
  Прегледи:
  32,716
 22. Vampo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  616
 23. viewp0int
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  3,152
 24. mkextremer
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  646
 25. DarkEnchanter
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  523

Опции за прикажување на темите

Вчитување...