1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Конфигурации

Се за конфигурации,помош,мислења,најдобри производи...

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. StalkeR
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,264
 2. KireAMD
  Одговори:
  132
  Прегледи:
  25,882
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  6,508
 4. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  3,254
 1. TONI96
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  822
 2. toshex
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  4,366
 3. dejan_str
  Одговори:
  5,530
  Прегледи:
  736,211
 4. NecrotoX
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  2,075
 5. Malo Nogi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  390
 6. Dakota
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  246
 7. Fresh
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  309
 8. SimeonJ
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  591
 9. mkgunner
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  859
 10. thinking_in_binary
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  553
 11. vlatkomld
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  334
 12. Goksion
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  539
 13. AndrejGagale
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,340
 14. Lazarus
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,075
 15. dextermkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,312
 16. GreenVlach
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  537
 17. dextermkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  548
 18. Goran Gorgievski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  293
 19. bobipp
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  2,971
 20. Goran Gorgievski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  332
 21. Enigma
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  273
 22. Pilsator
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,293
 23. bobipp
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  800
 24. draey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  412
 25. Miroslav Ilic
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  789

Опции за прикажување на темите

Вчитување...