1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Joomla

Дискусии за Joomla

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ljubo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  298
 2. pipelin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  235
 3. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  639
 4. Bontino2
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,498
 5. smole
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,385
 6. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,164
 7. smole
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  858
 8. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,789
 9. Кристијан Про
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,597
 10. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,228
 11. Fatal1ty_
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,698
 12. Кристијан Про
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,101

Опции за прикажување на темите

Вчитување...