1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИТ Сертификација

Linux Professional Institute, Micrоsoft corporation, Cisco systems, Citrix systems, Sun Microsystems, IBM, CompTIA, MySQL, Oracle, ISC2, XML, ICT Council, Novell и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. i_trpo
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,645
 2. NikoTiko
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  1,750
 3. cakii
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  199
 4. GOK1z
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,078
 5. D
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  7,849
 6. LeRade
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  448
 7. Crazy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,565
 8. blablaba
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  7,659
 9. flamer
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  16,982
 10. Despodov
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  7,753
 11. STRELA019
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,075
 12. Ambivalent
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,159
 13. mspasenoski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,342
 14. aslani agron
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,162
 15. Dr_KleX
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,712
 16. aleksandar89
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,705
 17. Goroner
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,634
 18. memento
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,762
 19. m1st3r.0
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,023
 20. Koni0
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,481
 21. hipo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,930
 22. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,637
 23. Brutalic
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,640
 24. vojo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,290
 25. vlatkorun
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,226

Опции за прикажување на темите

Вчитување...