1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IT.mk известувања

Сите вести, известувања и најави за и околу IT.mk и соодветните сервиси.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,470
 2. Aleks
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,791
 3. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,221
 4. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,045
 5. LiquidWorm
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,664
 6. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,217
 7. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,096
 8. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,102
 9. LiquidWorm
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  4,812
 10. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,627
 11. D
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,800
 12. Andrijeski
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,207
 13. LiquidWorm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,744
 14. Banzai
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  8,953
 15. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,953
 16. D
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  7,219
 17. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,960
 18. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,230
 19. LiquidWorm
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,123
 20. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,227
 21. D
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,355
 22. D
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,027
 23. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,037
 24. LiquidWorm
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,080
 25. Andrijeski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,395

Опции за прикажување на темите

Вчитување...