1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IT.mk известувања

Сите вести, известувања и најави за и околу IT.mk и соодветните сервиси.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,803
 2. S
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,749
 3. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,304
 4. D
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  4,089
 5. AMD_fan
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,269
 6. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,915
 7. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,018
 8. D
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,965
 9. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,617
 10. S
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,274
 11. D
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,806
 12. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,045
 13. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,272
 14. Commie
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,637
 15. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,703
 16. S
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,677
 17. Andrijeski
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,547
 18. D
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,574
 19. S
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  10,524
 20. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,549
 21. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,035
 22. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,793
 23. D
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,666
 24. D
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,386
 25. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,356

Опции за прикажување на темите

Вчитување...