1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IT.mk известувања

Сите вести, известувања и најави за и околу IT.mk и соодветните сервиси.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  8,920
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  535
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,479
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,558
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  225
  Прегледи:
  19,623
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  197
  Прегледи:
  21,700
 3. AMD_fan
  Одговори:
  195
  Прегледи:
  29,847
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  189
  Прегледи:
  17,146
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  19,325
 6. theurednik
  Одговори:
  169
  Прегледи:
  16,433
 7. Fatal1ty_
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  17,249
 8. D
  Одговори:
  153
  Прегледи:
  20,496
 9. drown
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  19,350
 10. Banzai
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  9,078
 11. D
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  6,009
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  8,508
 13. LiquidWorm
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  7,378
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  9,273
 15. D
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  8,016
 16. D
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  6,203
 17. S
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  10,504
 18. Mr.Alien
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  7,891
 19. HijackHacker
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  7,262
 20. tomi
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  6,575
 21. D
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  7,337
 22. D
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  7,418
 23. Fatal1ty_
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,212
 24. Fatal1ty_
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  8,245
 25. LiquidWorm
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  4,889

Опции за прикажување на темите

Вчитување...