1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IT.mk известувања

Сите вести, известувања и најави за и околу IT.mk и соодветните сервиси.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  531
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,476
 3. Fatal1ty_
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  8,899
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,552
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,200
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  8,488
 3. D
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  5,988
 4. D
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  710
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  702
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,471
 7. emsss
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  823
 8. D
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,904
 9. D
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,475
 10. D
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2,640
 11. D
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,147
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,496
 13. D
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,669
 14. D
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  6,188
 15. psyside
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  3,564
 16. D
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  4,151
 17. Fatal1ty_
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,312
 18. D
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,518
 19. D
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  5,018
 20. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,273
 21. Fatal1ty_
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,985
 22. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,383
 23. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,170
 24. Fatal1ty_
  Одговори:
  197
  Прегледи:
  21,672
 25. Fatal1ty_
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  5,381

Опции за прикажување на темите

Вчитување...