1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ИТ книги и списанија

Тука зборувајте за ИТ книги, списанија, магазини и литература (вклучувајќи и е-книги)

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Lazarko
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,241
 2. comakot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  583
 3. Stane
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  87,856
 4. 100JKO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  609
 5. alderson
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,310
 6. igorimor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  789
 7. kodos4UBK
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  754
 8. lynx
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  553
 9. emet_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,818
 10. ilce95
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,043
 11. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  435
 12. LeRade
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  862
 13. DonFrozex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,198
 14. filipvselena
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  15,825
 15. MartinJack3d
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,140
 16. Kokta
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  6,335
 17. theMAD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  6,383
 18. D3N1EL
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,189
 19. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,003
 20. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  6,866
 21. Pilsator
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  4,449
 22. dejanthc
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  6,372
 23. Stefan-S1
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,374
 24. tetoeco
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,479
 25. StalkeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,031

Опции за прикажување на темите

Вчитување...