1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Интернет провајдери

Подфорум за интернет провајдери.

 1. Телеком

  Подфорум за Телеком.
  Теми:
  29
  Мислења:
  2,256
  Последно: Т-Home оптика HocusPocus, 18 Февруари 2020 во 01:22
 2. A1 (Vip/Blizoo)

  Подфорум за A1 (Vip/Blizoo).
  Теми:
  21
  Мислења:
  3,081
  Последно: A1 (поранешно VIP) Borsa, 15 Февруари 2020 во 16:16
 3. Неотел

  Подфорум за Неотел.
  Теми:
  6
  Мислења:
  495
  Последно: neoTV и интернет од Neotel единица, 12 Февруари 2020
 4. Телекабел

  Подфорум за Телекабел.
  Теми:
  4
  Мислења:
  558
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Aleks
  Одговори:
  1,679
  Прегледи:
  173,434
 1. mkextremer
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  5,462
 2. gokica
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  4,881
 3. Pulse
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,984
 4. kristijan1001
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,981
 5. wolverine
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,221
 6. Глупав
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2,827
 7. daniel111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,438
 8. TylerMkD
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,611
 9. Blagojche77
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,332
 10. mkd
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,223
 11. Vyxane
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,094
 12. Cika
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,004
 13. khazha
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  973
 14. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  874
 15. Garfield'
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  779
 16. kristijan1001
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  458
 17. TheMarshal
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  443
 18. hemicharot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  296
 19. Ron0n
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  138

Опции за прикажување на темите

Вчитување...