1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Игри

Генерална дискусија за игри

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. prichina
  Одговори:
  3,545
  Прегледи:
  279,157
 2. stefan_v
  Одговори:
  1,045
  Прегледи:
  120,270
 3. Psycore
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,860
 4. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  788
 5. Goran995
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  4,795
 6. XGeorge27
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  3,706
 7. The_EvilLord
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  470
 8. bobbyniko
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  2,640
 9. Steff_Maja
  Одговори:
  94
  Прегледи:
  8,093
 10. bokirulz
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  330
 11. JensenInterceptor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  651
 12. zipi123
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  1,174
 13. Tenny
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,011
 14. bokirulz
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,477
 15. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,358
 16. XGeorge27
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  234
 17. Karrix
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  575
 18. liduda
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,123
 19. bokirulz
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  999
 20. The_EvilLord
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  433
 21. Rikimaru
  Одговори:
  565
  Прегледи:
  44,591
 22. bobbyniko
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  3,328
 23. bokirulz
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  239
 24. Flapjack
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,148
 25. bokirulz
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,445

Опции за прикажување на темите

Вчитување...