1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Графички картички, звучни картички и монитори

Дискусии за разни видови на графички картички, звучни картички и монитори.

Filters:

префикс:
Рецензија x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,140
 1. gokica
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,059
 2. Вајкинг
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  997
 3. gokica
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  12,625
 4. SaleSk
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,999
 5. Nikola Sone
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,062
 6. vlavot
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,476
 7. gokica
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  5,196
 8. Fatal1ty_
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  3,115
 9. The_Witch_Hunter
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,420
 10. KireAMD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  946
 11. Steff_Maja
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,027
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,130
 13. tomi
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,330
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,873
 15. MasteR_#0
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  4,669
 16. ARMac
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,375
 17. gremlin
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2,388
 18. ARMac
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,689
 19. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  862

Опции за прикажување на темите

Вчитување...