1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Графички картички, звучни картички и монитори

Дискусии за разни видови на графички картички, звучни картички и монитори.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. psyside
  Одговори:
  2,798
  Прегледи:
  214,931
 2. psyside
  Одговори:
  2,562
  Прегледи:
  183,715
 3. psyside
  Одговори:
  1,101
  Прегледи:
  87,035
 4. psyside
  Одговори:
  102
  Прегледи:
  6,870
 5. gokica
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  6,172
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,171
 7. gokica
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,350
 8. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,112
 9. gokica
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  637
 1. psyside
  Одговори:
  794
  Прегледи:
  51,416
 2. psyside
  Одговори:
  636
  Прегледи:
  33,331
 3. gokica
  Одговори:
  523
  Прегледи:
  36,236
 4. dejan_str
  Одговори:
  434
  Прегледи:
  27,000
 5. psyside
  Одговори:
  403
  Прегледи:
  23,480
 6. dejan_str
  Одговори:
  392
  Прегледи:
  19,908
 7. psyside
  Одговори:
  288
  Прегледи:
  18,104
 8. psyside
  Одговори:
  240
  Прегледи:
  18,178
 9. gokica
  Одговори:
  226
  Прегледи:
  13,379
 10. igor_xxxx
  Одговори:
  214
  Прегледи:
  11,041
 11. psyside
  Одговори:
  201
  Прегледи:
  20,561
 12. dejan_str
  Одговори:
  201
  Прегледи:
  10,406
 13. Boldozer
  Одговори:
  192
  Прегледи:
  9,609
 14. d_yor8
  Одговори:
  192
  Прегледи:
  8,081
 15. Tehnologiva
  Одговори:
  186
  Прегледи:
  12,785
 16. gremlin
  Одговори:
  175
  Прегледи:
  16,065
 17. Revan
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  10,257
 18. architect
  Одговори:
  159
  Прегледи:
  10,670
 19. gokica
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  12,724
 20. xenon
  Одговори:
  150
  Прегледи:
  9,710
 21. FLEGMA
  Одговори:
  144
  Прегледи:
  15,410
 22. daniel111
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  9,453
 23. dejan_str
  Одговори:
  140
  Прегледи:
  8,251
 24. psyside
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  7,758
 25. psyside
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  10,390

Опции за прикажување на темите

Вчитување...