1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Графички картички, звучни картички и монитори

Дискусии за разни видови на графички картички, звучни картички и монитори.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. psyside
  Одговори:
  2,729
  Прегледи:
  207,810
 2. psyside
  Одговори:
  2,922
  Прегледи:
  237,422
 3. DarthJe5us
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  2,617
 4. Rikimaru
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  2,596
 5. psyside
  Одговори:
  201
  Прегледи:
  12,461
 6. gokica
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  6,988
 7. psyside
  Одговори:
  1,101
  Прегледи:
  92,615
 8. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,264
 9. gokica
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,570
 10. gokica
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  825
 1. Bojan.Georgievski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  147
 2. Arabian
  Одговори:
  128
  Прегледи:
  5,630
 3. ace106
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  415
 4. Geek64
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  517
 5. Tobey
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,052
 6. MikiSk9
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  295
 7. claus
  Одговори:
  64
  Прегледи:
  2,447
 8. ARMac
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  319
 9. krstevski.m
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  694
 10. Zaree
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  604
 11. viktorijano
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  257
 12. Roxas
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  594
 13. KjEBE
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  3,332
 14. Kaurex
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  661
 15. The_EvilLord
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  473
 16. Luca Toni
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  2,099
 17. GreenVlach
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  879
 18. omegaRED
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  453
 19. Nikola230
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  161
 20. bogoevski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  460
 21. Rukfash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  593
 22. tnvski
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,235
 23. ARMac
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  802
 24. mankanos
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  454
 25. pipelin
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  722

Опции за прикажување на темите

Вчитување...