Графички картички, звучни картички и монитори

Дискусии за разни видови на графички картички, звучни картички и монитори.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. psyside
  Одговори:
  2,315
  Прегледи:
  142,340
 2. psyside
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  1,671
 3. psyside
  Одговори:
  2,215
  Прегледи:
  153,914
 4. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  808
 5. gokica
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  776
 6. gokica
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  3,961
 7. gokica
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  377
 8. gokica
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  654
 9. psyside
  Одговори:
  1,100
  Прегледи:
  77,074
 10. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,689
 11. dejan_str
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,192
 12. psyside
  Одговори:
  794
  Прегледи:
  44,233
 1. MoDmkd
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  496
 2. Ron0n
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  989
 3. Martinovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  401
 4. Nikola Sone
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,001
 5. ARMac
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  769
 6. Sukhoi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  524
 7. Sokollone
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  351
 8. TylerMkD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  226
 9. SiPy`
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  562
 10. skullmonkey
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  148
 11. Kostic+
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  320
 12. GolemaKutija
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  874
 13. mrce
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,533
 14. Јас сум желка
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  1,438
 15. Vlecka
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  911
 16. paraglajder
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  386
 17. spiritBreaker
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  646
 18. krema
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  349
 19. Minotaur
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  556
 20. Grimriper
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  487
 21. JensenInterceptor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  652
 22. Grimriper
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  636
 23. skullmonkey
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  2,816
 24. nvidia88
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  945
 25. FLEGMA
  Одговори:
  140
  Прегледи:
  11,962

Опции за прикажување на темите

Вчитување...