1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Koen
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  654
 2. Koen
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,377
 3. dstojanov98
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,136
 4. zlatko.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  791
 5. vukasin
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,000
 6. bozidar
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,348
 7. mdN
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  969
 8. vlatko12345
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,614
 9. Devojkata
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,448
 10. koki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,564
 11. t14
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,173
 12. Braco22
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,191
 13. jimmyMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  765
 14. mariomako
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  535
 15. kobra_13
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,103
 16. vladence
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,309
 17. kobra_13
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,239
 18. vlatkorun
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,056
 19. anti-spam
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  5,040
 20. kiko95
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,176
 21. VirusZ
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  839
 22. Fmfob
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,321
 23. RagingDemon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  874
 24. sajd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,357
 25. ivo1
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,036

Опции за прикажување на темите

Вчитување...