1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Freaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,287
 2. stefki
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,465
 3. sojic
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,106
 4. vlatkorun
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,562
 5. HijackHacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,396
 6. finger.k4
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,580
 7. vlatkorun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,113
 8. vj_vip
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,452
 9. vlatkorun
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,428
 10. Luidgi
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,342
 11. Freaker
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,293
 12. finger.k4
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,133
 13. sojic
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,257
 14. vlatkorun
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,852
 15. genius
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,444
 16. vj_vip
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,543
 17. vj_vip
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,458
 18. vj_vip
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,515
 19. vj_vip
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,272
 20. vlatkorun
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,355
 21. vj_vip
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,813
 22. vj_vip
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,006
 23. Alexandar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,039
 24. vj_vip
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,302
 25. Арангел
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,402

Опции за прикажување на темите

Вчитување...