1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. firga
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,136
 2. viktor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,133
 3. angjeleski
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,990
 4. vik
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,694
 5. damjan_ku
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,872
 6. Demonce14
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,175
 7. Carbonium
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,340
 8. n3tG0d
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,379
 9. vlatkorun
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  950
 10. filipvselena
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,261
 11. StenmarC
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  973
 12. dimitars
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,390
 13. Alexandar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  992
 14. Distress
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,861
 15. dimitars
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,562
 16. 386ka
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,225
 17. finger.k4
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,083
 18. dimitars
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,660
 19. varelg
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,264
 20. dimitars
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,300
 21. Aleks
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,542
 22. NoLander
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,311
 23. vj_vip
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,040
 24. varelg
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,071
 25. vj_vip
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,057

Опции за прикажување на темите

Вчитување...