1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Andrej732
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,527
 2. AndrejFerdzo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  973
 3. Aleks
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3,394
 4. alekcackko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,005
 5. drifter
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  724
 6. Rose Hosting
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  819
 7. Aowek
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  842
 8. petre.dimov
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  918
 9. bogoevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  560
 10. The_Man
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  531
 11. unknown-xx
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  955
 12. Ivanbad
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,043
 13. Pronetix-MKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  846
 14. dimitars
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  456
 15. al1en
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  515
 16. Pronetix-MKD
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  617
 17. al1en
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  533
 18. mmakara
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  579
 19. Jedah
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  991
 20. Gucci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  616
 21. Master4e
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,278
 22. linksys
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,337
 23. igor_bef
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  479
 24. NothingElse
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,110
 25. ARMac
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  627

Опции за прикажување на темите

Вчитување...