1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. DF-1
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,542
 2. _EAX
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,783
 3. igorkrst
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,379
 4. Aleks
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,491
 5. DoomiX_MDK
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  813
 6. jonas
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,384
 7. DoomiX_MDK
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,091
 8. Alexandar
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,662
 9. DoomiX_MDK
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,405
 10. DoomiX_MDK
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,771
 11. finger.k4
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,321
 12. NoLander
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,348
 13. AMD_fan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  988
 14. DaRkSlidE
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,279
 15. Ismet
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,632
 16. LiquidWorm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,419
 17. Garfield
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,744
 18. _EAX
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,745
 19. sojic
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,358
 20. vj_vip
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,710
 21. psybaron
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,813
 22. vj_vip
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,652
 23. Axtrixx
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,714
 24. vlatkorun
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,359
 25. hmmm
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,653

Опции за прикажување на темите

Вчитување...