1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Aowek
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  786
 2. bokiscout
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  692
 3. Luxell
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,383
 4. JensenInterceptor
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  674
 5. aleksuperior
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  418
 6. HEPBO3HA
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  381
 7. fuzzjaw
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  762
 8. Mr.Jack
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  711
 9. barney
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  535
 10. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  811
 11. Маша
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  8,616
 12. BlueBaron
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  4,185
 13. bokiscout
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  339
 14. skullmonkey
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  216
 15. Picolo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,407
 16. Transporter444
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,225
 17. krema
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  1,402

Опции за прикажување на темите

Вчитување...