1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. n3tG0d
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,114
 2. gemidjy
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,135
 3. Locutus
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,359
 4. Chejo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,185
 5. bazebas
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,399
 6. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,080
 7. volter
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,211
 8. filipvselena
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,023
 9. Арангел
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,561
 10. mkhost
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,781
 11. Ismet
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,757
 12. viktor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,660
 13. filipvselena
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,429

Опции за прикажување на темите

Вчитување...