1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. bokiscout
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  703
 2. petre.dimov
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  808
 3. Avid
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,910
 4. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  861
 5. bokiscout
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  7,637
 6. emet_
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,972
 7. skinny
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  763
 8. gdamjan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  646
 9. igor_xxxx
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,197
 10. chemioftw
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  907
 11. Whisky Vishera
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,295
 12. bokiscout
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  699
 13. bokiscout
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,264
 14. bokiscout
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  868
 15. Avid
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,655
 16. sumi
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,037
 17. bube_bodom
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,508
 18. hipo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,057
 19. emet_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,031
 20. emet_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,145
 21. StOrMK
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,562
 22. antonio005
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,660
 23. Fatal1ty_
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  5,310
 24. Bontino2
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,642
 25. bokiscout
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,029

Опции за прикажување на темите

Вчитување...