1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,645
 2. bokiscout
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  6,873
 1. gdamjan
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,117
 2. 386ka
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,040
 3. zdravkovskii
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,312
 4. MusicFreak
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  944
 5. Nikola_sr
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,082
 6. stefan
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,524
 7. barney
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  387
 8. krema
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  879
 9. VirusZ
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,959
 10. Fatihh
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,056
 11. genius
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  928
 12. DF-1
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,192
 13. mariomako
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,252
 14. najdoski
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,084
 15. vj_vip
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,474
 16. MetalGear
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,822
 17. goodboy
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,580
 18. 386ka
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,858
 19. sajd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,335
 20. reng
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,405
 21. t14
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,150
 22. toteto
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  5,239
 23. Srdjan
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,066
 24. Невена
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,000
 25. sojic
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,035

Опции за прикажување на темите

Вчитување...