1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. bokiscout
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  6,740
 2. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,609
 1. Маша
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,162
 2. barney
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  276
 3. Mr.Jack
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  493
 4. HEPBO3HA
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  249
 5. aleksuperior
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  302
 6. fuzzjaw
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  597
 7. JensenInterceptor
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  545
 8. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  644
 9. bokiscout
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  564
 10. Luxell
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,185
 11. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  258
 12. Aowek
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  619
 13. riki_staff
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  436
 14. polymath
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  830
 15. K0bra
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  821
 16. blackelf
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  483
 17. BlueBaron
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,911
 18. bokiscout
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  345
 19. Software
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  547
 20. uradi_sam
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  384
 21. JensenInterceptor
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,009
 22. bokiscout
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  703
 23. krema
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  838
 24. petre.dimov
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  808
 25. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  861

Опции за прикажување на темите

Вчитување...