1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,722
 2. bokiscout
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  7,152
 1. filipvselena
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,447
 2. viktor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,703
 3. Ismet
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,789
 4. mkhost
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,821
 5. Арангел
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,593
 6. filipvselena
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,043
 7. volter
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,234
 8. HyBRiD_HeLL
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,099
 9. bazebas
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,424
 10. Chejo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,212
 11. Locutus
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,382
 12. gemidjy
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,160
 13. n3tG0d
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,140
 14. gemidjy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,128
 15. StenmarC
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,147
 16. filipvselena
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,507
 17. GoranMK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,225
 18. filipvselena
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  6,653
 19. viktor
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,898
 20. bons
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,240
 21. n3tG0d
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,233
 22. SwIPE
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,154
 23. alex_under
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,086
 24. TimeHack
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,239
 25. BaDMaN
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,191

Опции за прикажување на темите

Вчитување...