1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GNU/Linux

RedHat, Debian, SuSe, Fedora, Ubuntu, Slackware, Mandriva и други.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. bokiscout
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  6,524
 2. Aleks
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,550
 1. aleksuperior
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  191
 2. fuzzjaw
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  337
 3. JensenInterceptor
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  404
 4. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  393
 5. Luxell
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,075
 6. bokiscout
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  479
 7. BlueBaron
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,661
 8. Aowek
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  511
 9. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  190
 10. riki_staff
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  360
 11. polymath
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  708
 12. K0bra
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  738
 13. тотето
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  14,294
 14. blackelf
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  417
 15. KikoITman
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,322
 16. bokiscout
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  296
 17. AndrejFerdzo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,540
 18. Software
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  486
 19. uradi_sam
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  334
 20. JensenInterceptor
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  932
 21. krema
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  752
 22. bokiscout
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  628
 23. petre.dimov
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  715
 24. Avid
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,640
 25. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  777

Опции за прикажување на темите

Вчитување...