1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Noelo
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,065
 2. Futurelakimens
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  608
 3. krale
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  6,067
 4. Paunoli
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  982
 5. andsa
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  533
 6. kloki
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2,746
 7. hemicharot
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,037
 8. Costigan_Jr
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  596
 9. FLEGMA
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  598
 10. darko_spiroski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  801
 11. parg0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,479
 12. Fensa#08
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  579
 13. Sara94
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,251
 14. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,596
 15. D
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  5,158
 16. blackelf
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  371
 17. kirev
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  851
 18. krema
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  404
 19. ilakis
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,429
 20. riki_staff
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  2,094
 21. hemicharot
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  702
 22. hemicharot
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  600
 23. BorisSapphire
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  838
 24. DrMTR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  607
 25. Zlatko1982
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  1,601

Опции за прикажување на темите

Вчитување...