1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. hemicharot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  380
 2. hemicharot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  546
 3. K0bra
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  892
 4. Futurelakimens
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  738
 5. hemicharot
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  633
 6. Astro
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  468
 7. hemicharot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  478
 8. Alucard
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,228
 9. sas_klar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  543
 10. hemicharot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  705
 11. krema
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,584
 12. AnetaMK
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,014
 13. SYM_J
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  7,227
 14. kumanovec
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,612
 15. duga
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  751
 16. Giceh
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,295
 17. Unknown4334
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,040
 18. hemicharot
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  842
 19. Draga
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  673
 20. karakamen
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,967
 21. AnetaMK
  Одговори:
  139
  Прегледи:
  19,556
 22. bobmkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  808
 23. HardCorec
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,772
 24. Јас сум желка
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,659
 25. bobmkd
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,152

Опции за прикажување на темите

Вчитување...