1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Stane
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,513
 2. DynamicMK
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,231
 3. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,688
 4. Alexandar
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,096
 5. bojan_mamut
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  10,411
 6. AMD_fan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,627
 7. Vavo
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,371
 8. _EAX
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,197
 9. DynamicMK
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,101
 10. Master4e
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,249
 11. Mr.Alien
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,972
 12. samoil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,682
 13. psybaron
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,598

Опции за прикажување на темите

Вчитување...