1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. killerinstict
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  456
 2. BorisSapphire
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  588
 3. hemicharot
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  3,263
 4. ApexAlex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  439
 5. aslani agron
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  544
 6. dzoxy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  205
 7. moni moni
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  371
 8. 'CuoreSportivo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,735
 9. DaVoRkNe
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,314
 10. Boldozer
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  654
 11. ApexAlex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  702
 12. mkiptv
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  472
 13. nik0la_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  445
 14. Thomass
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  511
 15. dino
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,474
 16. Noelo
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  533
 17. gokica
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,013
 18. TylerMkD
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  358
 19. Ficho
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  1,617
 20. zak1711
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  750
 21. khazha
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,393
 22. thexfiles125
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,287
 23. StBojan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  409
 24. Exooo
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,153
 25. Duke
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  1,797

Опции за прикажување на темите

Вчитување...