1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Pulse
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,279
 2. khazha
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,567
 3. Garfield'
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  585
 4. karpalak
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,140
 5. prichina
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  632
 6. Dejan Popov
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  827
 7. Dejan Popov
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,235
 8. StBojan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  829
 9. Garfield'
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  618
 10. lumibi
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  578
 11. Cobche
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  748
 12. killerinstict
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  428
 13. BorisSapphire
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  576
 14. hemicharot
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  3,176
 15. ApexAlex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  420
 16. aslani agron
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  533
 17. dzoxy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  197
 18. moni moni
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  350
 19. 'CuoreSportivo
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,714
 20. DaVoRkNe
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,287
 21. Boldozer
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  632
 22. ApexAlex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  666
 23. mkiptv
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  461
 24. nik0la_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  433
 25. Thomass
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  496

Опции за прикажување на темите

Вчитување...