1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. __bazzinga__
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  895
 2. Blahah
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  397
 3. BorisSapphire
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  554
 4. Melisandre
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,131
 5. Big M
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,029
 6. lovelygirl
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  860
 7. Војвода
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,003
 8. Mao
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  640
 9. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  10,466
 10. Глупав
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  559
 11. kristijann
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  5,281
 12. Picolo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  4,240
 13. khazha
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,131
 14. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  661
 15. hemicharot
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,032
 16. Busav
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,865
 17. hemicharot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,825
 18. /BRAINIAC\
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,009
 19. BorisSapphire
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  824
 20. John Targaryen
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  2,020
 21. Leo22
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  433
 22. Ragnar
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  6,229
 23. hemicharot
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  471
 24. LuckyLuck
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  350
 25. Meltazoid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,649

Опции за прикажување на темите

Вчитување...