1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. theurednik
  Одговори:
  550
  Прегледи:
  61,365
 2. HijackHacker
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  20,177
 3. IntelAmd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,738
 1. D
  Одговори:
  2,751
  Прегледи:
  301,042
 2. maximilian
  Одговори:
  326
  Прегледи:
  52,174
 3. uradi_sam
  Одговори:
  400
  Прегледи:
  35,954
 4. AnetaMK
  Одговори:
  139
  Прегледи:
  19,612
 5. HijackHacker
  Одговори:
  173
  Прегледи:
  16,140
 6. HijackHacker
  Одговори:
  162
  Прегледи:
  14,876
 7. Aleks
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  14,045
 8. vlatkooo3
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  13,590
 9. Fiasco
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  12,717
 10. S
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  12,680
 11. mobfors
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  12,542
 12. -SLIM-
  Одговори:
  148
  Прегледи:
  12,422
 13. Maca
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  12,139
 14. Costigan_Jr
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  12,100
 15. 386ka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  11,796
 16. IntelAmd
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  11,630
 17. genius
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  11,394
 18. Kajsibebraat
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  11,283
 19. MarkoHF
  Одговори:
  74
  Прегледи:
  11,261
 20. MetalGear
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  10,781
 21. tomi
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  10,752
 22. Мино Андревски
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  10,560
 23. elite hacker
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  10,387
 24. bojan_mamut
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  10,334
 25. AMD_fan
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  10,219

Опции за прикажување на темите

Вчитување...