1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. theurednik
  Одговори:
  550
  Прегледи:
  61,196
 2. HijackHacker
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  20,116
 3. IntelAmd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,727
 1. D
  Одговори:
  2,751
  Прегледи:
  300,558
 2. uradi_sam
  Одговори:
  400
  Прегледи:
  35,904
 3. maximilian
  Одговори:
  326
  Прегледи:
  52,150
 4. HijackHacker
  Одговори:
  173
  Прегледи:
  16,134
 5. HijackHacker
  Одговори:
  162
  Прегледи:
  14,865
 6. -SLIM-
  Одговори:
  148
  Прегледи:
  12,382
 7. AnetaMK
  Одговори:
  139
  Прегледи:
  19,566
 8. Aleks
  Одговори:
  126
  Прегледи:
  14,038
 9. AnetaMK
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  9,999
 10. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  6,482
 11. tomi
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  7,259
 12. krale
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  9,790
 13. elite hacker
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  10,346
 14. AMD_fan
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  10,185
 15. Fiasco
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  12,697
 16. genius
  Одговори:
  96
  Прегледи:
  11,382
 17. IntelAmd
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  11,601
 18. tomi
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  10,740
 19. S
  Одговори:
  93
  Прегледи:
  12,664
 20. Zippo
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  6,719
 21. Kajsibebraat
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  11,274
 22. Enforcer_
  Одговори:
  88
  Прегледи:
  4,911
 23. Costigan_Jr
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  12,085
 24. kolevski06
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  4,657
 25. super_hacker
  Одговори:
  82
  Прегледи:
  7,322

Опции за прикажување на темите

Вчитување...