1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. IntelAmd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,722
 2. HijackHacker
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  20,103
 3. theurednik
  Одговори:
  550
  Прегледи:
  61,136
 1. psybaron
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,589
 2. samoil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,665
 3. Mr.Alien
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,960
 4. Master4e
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,242
 5. DynamicMK
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,089
 6. _EAX
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,189
 7. Vavo
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,338
 8. AMD_fan
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,618
 9. bojan_mamut
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  10,296
 10. Alexandar
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,077
 11. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,679
 12. DynamicMK
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  4,190
 13. Stane
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,507
 14. vojkan
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,187
 15. drown
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,655
 16. AMD_fan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,261
 17. Freaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,320
 18. 386ka
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  10,058
 19. Pece_648
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,655
 20. Pece_648
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,717
 21. goodboy
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,808
 22. D
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,089
 23. varelg
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,336
 24. 386ka
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  11,795
 25. AMD_fan
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,717

Опции за прикажување на темите

Вчитување...